Mega Kriz süresince yaşanmakta olan en büyük sorun " hastalığın tam teşhis " edilmesi hususunda olup piyasalar umutsuzca standart – akademik makro + mikro ekonomik kalıplar içersinde anlaşılmaya ve açıklanmaya çalışılmakta ve Mega Krizin çözümleri tam anlamıyla Keynes ve Hayek teorileri arasında sıkışıp kalmış bulunmaktadır. Dolayısıyla Global Piyasalardaki gelişmeleri sadece " akademik mantık , format ve kalıplarda anlamanın , açıklamanın ve teşhisinin imkanı bulunmamaktadır. Global Ekonomi nedir ? Sistem Teknik nedir ? Kriz yönetimi nedir ? Global Piyasa ve Ekonomilerde Hareket ve Trendler kısa - uzun Vadeli nasıl oluşur ? Bilim + Ekonomi : Piyasalar hangi Bilimsel Formatlarda nasıl yeniden tanımlanabilinir ? Aile şirketleri ve özellikleri nelerdir ? Neler yapılabilinir ? Bilim dünyasında yeni Vizyon ve ufuklar...!!! BİZE DANIŞINIZ...!!! -------------------------------------------------------------------------------- Mega Kriz süresince yaşanmakta olan en büyük sorun " hastalığın tam teşhis " edilmesi hususunda olup piyasalar umutsuzca standart – akademik makro + mikro ekonomik kalıplar içersinde anlaşılmaya ve açıklanmaya çalışılmakta ve Mega Krizin çözümleri tam anlamıyla Keynes ve Hayek teorileri arasında sıkışıp kalmış bulunmaktadır. Dolayısıyla Global Piyasalardaki gelişmeleri sadece " akademik mantık , format ve kalıplarda anlamanın , açıklamanın ve teşhisinin imkanı bulunmamaktadır. Global Ekonomi nedir ? Sistem Teknik nedir ? Kriz yönetimi nedir ? Global Piyasa ve Ekonomilerde Hareket ve Trendler kısa - uzun Vadeli nasıl oluşur ? Bilim + Ekonomi : Piyasalar hangi Bilimsel Formatlarda nasıl yeniden tanımlanabilinir ? Aile şirketleri ve özellikleri nelerdir ? Neler yapılabilinir ? Bilim dünyasında yeni Vizyon ve ufuklar...!!! BİZE DANIŞINIZ...!!! --------------------------------------------------------------------------------

Saat

Hakkımızda

 
HAKKIMIZDA

felsefe    

 

Uyum doğa ve evrenin temelidir. Hayatın gerçekliği ile uyum sorunu yaşayan kişi ya da toplumlar çevrelerinde başarı sağlayamazlar. Her ilim dalı yaşama farklı bakış açıları katar ve tüm bunların birleşmesinden oluşan 360 derecelik gerçek yaşam açısına ( vizyonuna ) ne kadar yaklaşılırsa dış dünya o ölçüde iç dünyamız ile uyumlu ve gerçekçi kavranılır. Bu nesnel ve evrensel felsefeye genç yaşından beri inanan Bekir Kavruk birbirlerinden farklı ama birbirlerini tamamlayan ilim dallarında farklı üniversitelerde okurken diğer yandan bilim , ekonomi , din , tarih , astronomi'den , psikoloji ve hukuğa kadar farklı konularda gezi ve ciddi araştırmalar yapmış , makaleler yazmıştır..                                     

Amacımız GlobalFXİstanbul A.Ş aracılığı ile bu tecrübe ve bilgi bütünlüğünü her kurum ya da kuruluşun  kendi özgül koşullarına uygun olarak uyarlayıp aktararak " İnnovasyon " yaratmak ve yeni ufuklar açmaktır... Daha ayrıntılı bilgi için sitemizin  " piyasalar hakkında " kısmına bakınız...     

yönetim    

Yük. Müh. Bekir KAVRUK / Yönetim Kurulu Başkanı

İstanbul Teknik Üniversitesi ve Almanya Aachen Teknik Üniversitesinden mezun olup, İstanbul Üniversitesinde İşletme yüksek lisans eğitimi de görmüştür. Felsefe eğitimi de vardır. Aachen'da bilimsel araştırma ve endüstri projelerinde çalışmış ve Bölüm Başkan Yardımcılığına kadar yükselmiştir. Daha sonra özel sektöre geçip uluslararası üst düzey yöneticilik yapmış, 36 ülkede bulunmuştur.

Türkiye’de önemli endüstri projelerine üst düzey yönetici olarak ciddi katkılarda bulunmuş, birçok seminer ve konferanslar vermiştir. Sistem Teknik ve Global Ekonomi uzmanıdır. Diğer uzmanlık alanı aile şirketleri üzerine olup, halen yönetim danışmanlığı da yapmaktadır. Aikido Sho Dan Ho sahibidir.

Bakınız : Bekir Kavruk - Türkiye / Linkedin
              
Bekir KAVRUK – Twitter


                 Yük. Müh. Sibel DUYAR / Yönetim Asistanı

Almanya Stuttgart Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunu. Değişik firmaların yanında Güney Almanya Radyo ve Televizyon Kurumunda çalıştı.

Daha sonra Baden-Württemberg Devlet Bankasında Tahvil-Hisse Senetleri Bilgi-İşlem Bölümünde Bankacılıkla ilgili deneyimlerini toplama fırsatı bulmuştur. 2004 yılından bu yana çalışma hayatını Türkiye'de sürdürmektedir.


şirket bilgisi                  

GlobalFxİstanbul uzun süre dünyanın en önde gelen Online Bankası Saxo Bank'ın Türkiye temsilciliğini yapmıştır. Ancak yetkilerin bankalara devredilmesi sonucu faaliyet alanlarında değişiklik yaparak hizmetine devam etmektedir. Şirketimiz Global Ekonomi , Piyasalar , 21.yüzyıl ,Bilim ve Ekonomi , Sistem ve Teknoloji , Yönetim ve Aile Şirketleri üzerine standart formatlardan tamamen farklı bakış açılarından ve tamamen hayatın içinden örneklerle yaklaşarak uzmanlaşmış bulunmaktadır...

Basında Global FX İstanbul

Basında Bekir Kavruk

Medya'da yayınlanan yazılar

https://twitter.com/BekirKavruk

Bekir Kavruk - Türkiye | LinkedIn  

 


 

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.43635.4581
Euro6.22486.2497
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
6° 0°